Все буде Україна!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

CU SKIN

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що говорять про бренд в цілому?

Відгуки про корейську косметику CU Skin позитивні більше ніж на 95%. Незалежно від країн світу, де вже продається косметика CU Skin, користувачі оцінили склад, результат і дизайн продукції. На популярність бренда впливають і відкриті в Кореї клініки з однойменною назвою. Щорічно клініки CU Skin приймають близько 300 тисяч пацієнтів. А також на їхній базі розробляються нові унікальні продукти. Крім того, клієнти клінік надають фахівцям уявлення про сучасні потреби і типи шкіри, для яких і розробляється ця косметика.

Ми пропонуємо оцінити результати продукції CU Skin в Україні. У нас можна купити бестселери з різноманітних серій бренда. Допоможемо вам у виборі догляду та доповнимо ваші б'юті-процедури якісним продуктом, що відповідає на вимоги вашої шкіри.

Натуральні відновлюючі засоби для догляду

Корейський бренд CU Skin – продукція для відновлення, живлення та вітамінізації шкіри. Косметика бренду розрахована на лікування чутливого покриву, у якого є безліч індивідуальних потреб. Лікарі та косметологи бренду розробили оригінальні рецепти продукції, щоб шкіра знову здобула здоров'я, стала стійкою та пружною.

 У пропозиціях бренду CU Skin є засоби для домашнього використання та в салонних умовах. Бренд співпрацює з європейськими лікарями-косметологами, дерматологами та провідними салонами краси. Крім Європи та України зокрема, продукція CU Skin користується особливою популярністю в Австралії.

CU Skin і відома лінійка Vitamin U

Якщо ви запитаєте лікаря чи профільного фахівця, на що звернути увагу в бренді CU Skin, напевно він порекомендує лінійку Vitamin U. І це не даремно, оскільки вона розрахована на повну перезавантаження місцевого імунітету. Продукти лінійки блокують гістамін – медіатор алергічних реакцій, містять амінокислоти та пептиди. Засоби роблять шкіру стійкою, захищають від агресивної дії навколишнього середовища, зміцнюють чутливу шкіру. Крім того, косметика активно зціляє запалення та роздратування всіх типів походження. Регулярне використання забезпечує відновлення та вирівнювання тону, очищає мікрорельєф, нормалізує кровообіг та дихальні процеси.

Придбати косметику з лінійки Vitamin U можна на сайті HappyMix. Ми пропонуємо протестовані новинки та полюбившіся бестселери корейської косметики.

Розгорнути
Вгору