Все буде Україна!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Bueno

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Преміум-косметика для якісного догляду

Бренд Bueno вийшов на ринок Південної Кореї у 2016 році. На країни пострадянського простору компанія вийшла через три роки і встигла завоювати серця покупців. Фірма знаменита своєю корейською косметикою преміум-якості. І тут враховано все: якісні рецептури, оригінальне оформлення, інгредієнти, що відповідають найвищим стандартам.

Антивікова косметика Bueno

Серед іншої продукції компанія славиться своїми ліфтинг-засобами. Так, засновники бренду заявляють, що окремі засоби повністю замінюють інвазивні процедури як ботокс або ліпофілінг. Для того, щоб створити обіцяний ефект на шкірі, у складі продукції додано потужні антивікові компоненти. Наприклад, волюфілін, пептиди, фактор епідермального зростання, глутатіон та багато інших.

Косметика без шкідливих інгредієнтів

Однією з головних переваг корейської косметики Bueno є заборона використання шкідливих речовин у складах. Це категорична політика компанії – не використовувати те, що потенційно шкодить шкірі та організму загалом. У складах косметики бренду ви не знайдете таких складових:

  • барвників;
  • мінеральних олій;
  • сульфатів;
  • сечовини;
  • продуктів нафтопереробки.


На сайті HappyMix представлені бестселери від корейського бренду Bueno. Ми радимо використовувати цю продукцію, якщо вам важлива відсутність у складах сульфатів та штучних барвників. Підібрати потрібний догляд можна на нашому веб-сайті за допомогою фільтрів. Або зверніться за рекомендаціями до наших менеджерів, ми з радістю допоможемо!

Розгорнути
Вгору